Пропагандист Соловйов розмріявся про "поквартальне" знесення Харкова: дав 48 годин, щоб залишити місто

Читать на русском

Пропагандист Соловйов розмріявся про

Пропагандист Соловйов розмріявся про "поквартальне" знесення Харкова : дав 48 годин, щоб залишити місто

Рупор Кремля Володимир Соловйов закликав знести Харків "поквартально", перед тим запропонувавши містянам 48 годин, щоб звідти виїхати. Також пропагандист висловив нерозуміння, чому досі стоїть "нацистське місто" Київ.

Новою партією "жовчі" на адресу України він вибухнув в ефірі своєї передачі на росТБ. Він заявив, що всі "брати і сестри" росіян уже знайшли спосіб перетнути кордон і перебратися до РФ, усі інші українці, за його словами, – нацисти.

"Не має бути ілюзій. 48 годин – усім залишити Харків та поквартально зносити до чортової матері. Не треба нічого говорити. Будь-які наші прояви порозуміння, брати, сестри... сприймаються ними як слабкість. Усі наші вже тут. Усі, хто нам брати, вже тут", – заявив Соловйов.

У такий спосіб він фактично закликав до масового знищення українців, які не виїхали з країни.

"Поясніть мені, чому взагалі Київ стоїть? Чому це нацистське місто досі стоїть? Мати міст руських давно захоплена ворогами. Вони нацисти. Вони захопили Лавру, вони осквернили всі святині. І народ Києва це легко сприйняв і зрадив – спочатку пам’ять про ВВВ, потім православ’я. Що ще вони мають зрадити?" – марив пропагандист.