Василь Рибніков: Неспростовні докази того, що Україна чіпує таджиків, щоб вони вбили Путіна

Читать на русском

Василь Рибніков: Неспростовні докази того, що Україна чіпує таджиків, щоб вони вбили Путіна

Василь Рибніков: Неспростовні докази того, що Україна чіпує таджиків, щоб вони вбили Путіна

Патріоти Росії обговорюють тривожну новину про те, що фашиствуючі таджики, які влаштували різанину в московському концертному залі «Крокус», були чіповані українськими спецслужбами та, відповідно, діяли під керуванням мікросхем, які паяв особисто глава СБУ Малюк. Думки, як пишуть російські журналісти, розділилися. Зокрема, всі питають себе, а чи точно у такої відсталої й дикої країни є настільки просунуті технології?

Про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков.

Орфографія та стилістика автора збережені.

"Напрошується зустрічне питання: а що, власне, такого просунутого у чіпуванні таджиків? Береш терористичного таджика і пхаєш йому чіп поглибше, наприклад, за допомогою молотка, тільки акуратно, за потреби для цього можна найняти іншого таджика.

‍«...І чіпи вставлені! - пояснює екс-голова російського бюро «Інтерполу» генерал Овчінскій. - Зараз нейробіологія дозволяє керувати людиною. Ось експерименти Ілона Маска, коли він зі свиней робить людей».

Або, припустимо, цікаві досліди Рамзана Кадирова, коли він робив людину з вівці, запихуючи у неї свій непосидючий чіп, а вона цілком людським голосом верещала: «Шайтан клятий, коли ж я вже здохну!».

Ходять чутки, що сам Дмітрій Мєдвєдєв чіпований — у нього постійно заплітаються язик, ноги і очі, по його соцмережам видно, що, цитуючи генерала Овчінского, «цьому виродкові відключили свідомість», зранку у нього внаслідок наявності стороннього предмету болить голова, та й власне сам розмір голови говорить про те, що чіп там дуже великий, застарілої моделі, і у нього вже роздувається батарея.

Неспростовна агентурна інформація про те, що СБУ чіпує терористів, з’явилася у слєдствєнного комітєта РФ після того, як він зловив гігантського українського дрона «Баба-Яга», відомого тим, що він ночами прилітає на русські позиції, краде звідти кадирівців, відносить до себе у гніздо для насильницької гомосексуалізації, а потім вертає назад до окопу, де вони вже самі переносять заразу далі.

‍«Нам вдалося розговорити дрон, і ми дізналися, що потрапила на фронт «Баба Яга» не одразу, - пишуть російські ЗМІ. - Були отримані безцінні дані».

Так, зокрема, стало відомо, що при затриманні таджиків із «Крокусу» в одного з них зненацька заговорило вухо, яке заходилося зваблювати русських силовиків ультранационалістичними ідеями і культивувати велич арійської раси. Не встигли русські силовики відсахнутися в обуренні, як вухо вихопило в одного з них ніж, відрізалося від свого таджика і кинулося навтьоки в бік українського кордону, переодягнувшись грибником!

Коли вухо спіймали, у ньому знайшли чіп з авторським підписом Малюка.

Про це не заведено говорити вголос, але, судячи з безцінних даних, отриманих від дрона «Баба-Яга», СБУ недавно надсилало у минуле чіпованого механічного таджика, щоб той убив самого Владіміра Спірідоновіча Путіна, тому що у майбутньому Україна нападе на Росію, і єдиною надією православного людства стане син Владіміра Спірідоновіча на ім’я Владімір.

Біомеханоїд зумів поранити Владіміра Спірідоновіча в ногу на Невському п’ятачку, а той у відповідь підпалив таджика коктейлем Молотова, після чого заманив його на завод з виробництва перших у світі радянських мобільних телефонів «Андропов» і розчавив гігантським пресом для штампування системних плат.

Повернувшись додому, Владімір Спірідоновіч вибив мамі Путіна око і розплавив її у вигрібній ямі, тому що йому здалося, начебто вона — виготовлений у лабораторіях СБУ рідкий Таджик-1000 (Т-1000).

Згодом з’ясувалося, що Владімір Спірідоновіч, на жаль, помилився. І залишився б майбутній лідер православного світу ненародженим, якби сам Путін не дізнався про українську провокацію і не відправив би у минуле свою суку Конні. Через дев’ять місяців сука Конні народила хрякові Владіміра Спірідоновіча синочка Владіміра, і православне людство Росії було зрештою врятоване.

Таким чином, Путін знову всіх переграв, а російське МЗС написало Зеленському офіційного листа з вимогою заарештувати і видати Росії Малюка за його безвідповідальний тероризм. Чим завершиться цей могутній дипломатичний удар возмєздія, наразі невідомо. А от чіповані таджики СБУ, як кажуть, ще по-справжньому нічого й не починали", — пише Василь Рибніков.