Японія заборонила експорт 164 видів товарів до Росії

Раніше цього тижня під час телефонної розмови з президентом України прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що його країна віддана підтримці України.

Міністерство торгівлі Японії оприлюднило список 164 категорій промислових товарів, які буде заборонено постачати до Росії.

Нові санкції стосуються літій-іонних акумуляторів, газових труб, моторного масла для автомобілів, термостатів, нітроцелюлозних продуктів та деревообробних верстатів. Крім того, заборонено експорт фотообладнання, ручних електроінструментів, вольфрамового порошку, молібдену, кобальту, цирконію та ренію. Санкції почнуть діяти із 17 квітня.

Крім того, Японія з 10 травня заборонить імпорт російських непромислових алмазів. Таке рішення країни «Групи семи» (G7) ухвалили ще у грудні.

Раніше цього тижня під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що його країна віддана підтримці України.

Японія підтримує Україну з початку російського вторгнення, приєднавшись до санкцій. Влада Японії з серпня минулого року припинила експорт автомобілів з двигунами більше 1,9 літра, гібридних автомобілів, яхт, локомотивів та залізничних складів, барвників, фото та кінематографічного матеріалу, цементу, кахлю, каменю, асфальту та багато іншого.

Форум