Інформаційні диверсії РФ щодо мобілізації спрацювали в Україні, це велика загроза, - Зеленський

Інформаційні диверсії РФ щодо мобілізації спрацювали в Україні, це велика загроза, — Зеленський

Інформаційні диверсії РФ щодо мобілізації спрацювали в Україні, це велика загроза , — Зеленський

"Зараз тільки дурні люди думають про власні рейтинги. Жодних рейтингів немає. Є один лише пріоритет — Україна. Якщо ми не збережемо Україну, ні в кого з тих чи інших політиків не буде жодного майбутнього. Знову ж таки, російська пропаганда в цьому напрямі спрацювала "І вони порушили питання мобілізації. Вони зрозуміли чутливість цього питання, порушили його в українському суспільстві та на Заході. І він спрацював. Це питання почало ділити суспільство на тих, хто за, на тих, хто проти. На військових і цивільних. Це велика" помилка"

За його словами, депутати повинні не чекати на оплески свого популізму і проголосувати за робочий закон про мобілізацію:

"Інакше те, про що ми сьогодні говорили про резерви, про наше військо, то за резерви відповідатимуть не військове командування, а парламент України. А це, я вважаю, неприпустимо. Часу для того, щоб проголосувати, було достатньо. Навіть із надлишком"

Він зазначив, що головне, що росіянам вдалося — порушити питання, що у нас люди не готові далі захищати державу.

"Вони порушили питання на Заході так, що сьогодні Захід запитує нас, чому ми не хочемо мобілізації, чому парламент не хоче голосувати, і для чого нам тоді допомога? Це головний акцент, який був у дезінформаційній програмі росіян. І ще раз, на жаль , наголошу, на жаль, але це росіянам вдалося зробити. Цю помилку треба виправити", — резюмував Зеленський.