Слідчий комітет РФ отримав 143 заяви щодо зниклих безвісти після теракту у «Крокус Сіті»

Зазначено, що слідчі продовжують огляд місця події

Слідчий комітет РФ отримав 143 заяви від потерпілих про зникнення їхніх рідних чи близьких людей після теракту в концертному залі «Крокус Сіті Хол» під Москвою, повідомляє 27 березня слідчий орган.

«На даний момент опізнано 84 тіла загиблих, у тому числі тіла п’ятьох дітей віком від 9 до 16 років. З метою встановлення особистостей інших померлих проводяться молекулярно-генетичні експертизи», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що слідчі продовжують огляд місця події.

Раніше стало відомо, що кількість жертв теракту збільшилася до 140. Міністр охорони здоровʼя Росії Михайло Мурашко розповів, що у лікарні помер постраждалий, ще чотири пацієнти залишаються у вкрай тяжкому стані, 19 (зокрема троє дітей) – у тяжкому. У стані середнього ступеня тяжкості перебувають 34 потерпілих, ще 23 готуються до виписки.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальне провадження за статтею про теракт. Російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

23 березня Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужби та правоохоронні органи у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримали чотирьох підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол». Загалом у справі затримані 11 осіб.

ФСБ заявила, що нібито особи, які брали участь у теракті, «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні».

У Міністерстві закордонних справ «категорично» відкинули звинувачення від російських офіційних осіб у начебто «причетності» України.

Про причетність до нападу на «Крокус Сіті» заявляло радикальне угруповання «Ісламська держава».

Форум