У столиці прокуратура відстояла вирок зловмиснику, який розбещував 15-річну дівчинку

Читать на русском

У столиці прокуратура відстояла вирок зловмиснику, який розбещував 15-річну дівчинку

У столиці прокуратура відстояла вирок зловмиснику, який розбещував 15-річну дівчинку

У Києві прокурори в апеляційному суді відстояли вирок чоловіку, засудженому за вчинення розпусний дій відносно 15-річної дівчини. Наступні 4 роки зловмисник проведе за гратами.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Злочин було скоєно в липні 2023 року.

"За участі ювенальних прокурорів ухвалою Київського апеляційного суду залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким 33-річного чоловіка визнано винним у вчиненні розпусних дій щодо 15-річної дівчини та засуджено до 4 років позбавлення волі", – розповіли в пресслужбі.

За словами правоохоронців, подія сталась у липні 2023 року. Зловмисник тимчасово проживав на базі Дитячої юнацької спортивної школи з академічного веслування "Буревісник", яка розташована на території столичного Труханового острова. Там в цей час також мешкали неповнолітні учениці Київського спортивного ліцею, що брали участь в спортивних зборах.

"Близько першої години ночі зловмисник зайшов через незамкнені вхідні двері до розташованого на території бази будинку, в якому проживали неповнолітні спортсменки. Там він присів на ліжко, на якому спала 15-річна потерпіла, від чого дівчина прокинулася. Засуджений зняв із неї одяг, вчинивши таким чином розпусні дії щодо неповнолітньої", – додали в прокуратурі.

Суд першої інстанції, підтримавши позицію прокурора, визнав зловмисника винним у розбещенні неповнолітньої та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, взявши обвинуваченого під варту в залі суду. Зі свого боку сторона захисту оскаржила вирок в апеляційному порядку, проте скаргу залишили без задоволення.