Нацполіція відкрила справу проти власника мережі «Ельдорадо»

Читать на русском

Нацполіція відкрила справу проти власника мережі «Ельдорадо»

Нацполіція відкрила справу проти власника мережі «Ельдорадо»

Головне слідче управління Нацполіції після розслідування «Схем» про те, як власник мережі «Ельдорадо» Віктор Поліщук під час воєнного стану виїжджав за кордон на підставі документів з ознаками підробки, розпочало кримінальне провадження.

Про це пише «Радіо Свобода» із посиланням на прес-службу Нацполіції.

Правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 332 ККУ («Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод»).

«У межах зазначеного кримінального провадження будуть перевірені факти незаконного перетину державного кордону України», – йдеться у відповіді Нацполіції на запит «Радіо Свобода».

Нагадаймо, власник мережі «Ельдорадо» Віктор Поліщук під час воєнного стану декілька разів виїжджав за кордон на підставі документів із ознаками підробки, йшлося у розслідуванні «Схем».

Структури бізнесмена Віктора Поліщука, котрий має родинні зв’язки з керівництвом РФ, протягом усього 2022 року не повертали борги держбанкам України, посилаючись на фінансові труднощі, і до них не застосували жодних штрафних санкцій. У той же період компанії Поліщука скуповували елітні автомобілі на десятки мільйонів гривень, на яких пересувається сам бізнесмен, подорожуючи за кордон.

368.media