Таня Пренткович розізлила мережу планами повернутися до мирної України

Таня Пренткович розізлила мережу планами повернутися до мирної України

Таня Пренткович розізлила мережу планами повернутися до мирної України

Українська блогерка Таня Пренткович, яка разом із Андрієм Гонковським виїхала закордон після скандалу із "волонтерським" відпочинком на Мальдівах, розізлила мережу новим зізнанням, яке не припало до душі українцям. Вона наївно ствердила, що закордоном не залишиться, а повернеться в улюблений Київ лише після того, як закінчиться війна.

Блогерка пояснила в InstaStories, що причиною втечі з країни став хейт через райський відпочинок під час війни із військовозобов’язаним обранцем, нібито, якщо вона перебуватиме закордоном, ніхто не висловлюватиме свою злість, а в інших країнах не проживають українці, яким не подобається її "діяльність".

"Через останні події на нас вилилося дуже багато хейту і погроз. Через безпеку сім’ї ми прийняли таке рішення", – пояснила вона.

 queiueiqudiqhzant

Попри теперішній "кочовий" спосіб життя "заради безпеки", Пренткович все ще вважає Київ своїм домом, а Україну – улюбленою країною, але, схоже, лише тоді, коли не існує війни. "Я люблю свою країну, і Київ моє найулюбленіше місто у світі. Це вдома. Надіюсь, ми повернемося у прекрасну мирну країну згодом!", – повідомила блогерка.

Така громадянська позиція не сподобалася українцям, через що у соцмережі X розпочалася дискусія.

"Ну ви, цейво, воюйте, донатьте, вмирайте, а як виграєте війну, то ми приїдемо назад в улюблену, прекрасну, мирну країну і будемо вам марафони по успішності, саморозвитку та кріптє продавати. І можна вже якось швидше перемагати, ок?" – написала інтернет-користувачка.