Евакуйовано 150 будинків: у кафе в Нідерландах невідомий захопив заручників

Довкола кафе правоохоронці евакуювали 150 будинків

У місті Еде в Нідерландах надійшло сповіщення про заручників близько 6:05 ранку з кафе Petticoat. Поліція встановила кілька кордонів і розмістила кілька спецпідрозділів в центрі Еде. Центр міста перекритий.

Про це 30 березня повідомила нідерландська телерадіомовна корпорація NOS.

Людина у масці стверджує, що у нього є сумка, наповнена вибухівкою, і утримує заручників вже понад 5 годин.

Місцева поліція повідомила у соцмережі X, що наразі немає ознак теракту, але не виключено, що у ситуації може брати участь особа, яка становить загрозу для себе та навколишнього середовища.

ЗМІ повідомляють, що в заручниках перебувають 5 людей, але офіційно поліція цю інформацію не підтверджувала.

Жителів 150 довколишніх будинків евакуювали. Чи дійсно озброєна ця людина, не встановлено, але правоохоронці кажуть, що ситуація "вкрай серйозна". Місцева влада оголосила, що евакуйованих мешканців розмістять у ратуші на Бергстраат, де для них приготують каву та чай.

Евакуйовано 150 будинків: у кафе в Нідерландах невідомий захопив заручників

Місцеві мешканці масово спостерігають за ситуацією через вікна та двері і хочуть потрапити на місце події. Правоохоронці наголошують, що це небезпечно.

Раніше писали, що у місті Красногорську Московської області у концертному залі "Crocus City Hall" перед концертом групи "Пікнік" озброєні люди в камуфляжі почали стріляти цивільними. У свою чергу влада РФ повідомляє про загиблих і поранених, чия точна кількість поки невідома. У залі могли перебувати понад 6200 осіб. Внаслідок вибуху гранати в будівлі пожежа почав руйнуватися дах.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook !

Поліція закликає залишатися всередині й не намагатися подивитися на подію.