Що відбувається на окупованих територіях після теракту в Підмосков’ї

Читать на русском

Що відбувається на окупованих територіях після теракту в Підмосков’ї

Що відбувається на окупованих територіях після теракту в Підмосков’ї

Кремлівський режим сповна використовує теракт у "Крокус Сіті Холі" для того, щоб звинуватити в усьому Україну.

Причому основні зусилля спрямовані на внутрішню аудиторію, а також на мешканців тимчасово окупованих територій. Там зараз російські силовики проводять комплекс "заходів", спрямованих, зокрема, на дискредитацію українського опору та учасників підпілля. І це вже спричинило затримання невинних людей.

Лякають терактами у школах

Про те, що росіяни наразі проводять інформаційну операцію з дискредитації українського підпілля, повідомив Центр національного спротиву.

"У межах неї росіяни поширюють брехливі листування з підлітками, яких нібито вербували партизани для організації теракту у школах Криму. Таким чином ворог планує перекласти відповідальність на українців за масову страту росіян у Москві. Можемо констатувати, що кремлівський режим використовує смерть лише для поширення ненависті та ще більших смертей. Зауважимо, що спротив не співпрацює з особами, які не досягли 18 років", – йдеться у повідомленні.

За даними співрозмовників на окупованій частині Донецької, Запорізької областей та АРК Крим, під час весняних канікул вчителі навіть зв’язувалися з дітьми, щоб розповісти про "українських терористів", які їх "вербуватимуть".

"Школярам тепер вкладають у голову, що українці хочуть їх усіх убити. Причому ці думки вкладають у голову витончено, наводять якісь абсолютно дикі приклади. У такий спосіб розпалюють ненависть та страх", – розповів наш співрозмовник з Алушти.

Те саме нам підтвердили в Донецьку та Мелітополі. Тут окупанти лякають терористами та екстремістами ще й студентів та закликають доносити на підозрілих осіб, а також знайомих та сусідів, які можуть мати проукраїнські погляди.

окупанти Мелітополь qrxiquieuikrant

Ілюзія боротьби з тероризмом

Після теракту в "Крокус Сіті Холі" на мігрантів із Центральної Азії, насамперед із Таджикистану, в Росії йде буквально полювання. Їхні кафе та магазини підпалюють, мігрантів б’ють, а тих, хто не має російського громадянства, вже почали депортувати з країни. А от на окупованій території України їх не чіпають. Зокрема, така ситуація в Маріуполі, який "нова влада" масово заселяє переважно таджиками, які нещодавно отримали громадянство РФ.

"Вони є дуже дешевою робочою силою. Плюс до всього заселення ними окупованого міста покликане передусім розбавити місцеве населення та знизити ризики опору українців. Таджики вже понапривозили в захоплене українське місто своїх дружин та дітей. Їх уже натовпи", – каже джерело.

таджики Маріуполь

Тому найближчим часом, за його словами, ситуація навряд чи зміниться, а постраждають насамперед українці. І це вже відбувається.

Нова хвиля затримань місцевих жителів на окупованих територіях розпочалася приблизно тиждень тому. Особливо активізувалася ФСБ, яка ганебно проспала теракт у Підмосков’ї і тому тепер намагається реабілітуватися всіма можливими способами. Найпростіше це робити якраз на окупованій частині України, де законність – просто ілюзія.

На вулицях окупованих міст відновилися облави, під час яких окупанти під приводом перевірки документів відловлюють "терористів" та кидають людей за ґрати. Це підтвердили нам у Мелітополі та Маріуполі.

Таджикам зелене світло, українців – за ґрати: що відбувається на окупованих територіях після теракту в Підмосков’ї

Посилилися умови в’їзду з Херсонської області до Криму – там ФСБ проводить "спецперевірки", а люди по кілька годин чекають на вердикт.

Зробити з будь-якої людини "терориста" російським спецслужбам дуже легко – було б бажання. А воно, на жаль, є.