"Приватбанк" доставлятиме картки ще у 5 країн Європи

карта,приватбанк

" Приватбанк " доставлятиме картки своїм клієнтам ще у 5 країн Європи: Естонію, Латвію, Італію, Словаччину та Угорщину

Про це йдеться в повідомленні банку.

"Приватбанк" розширює географію послуги міжнародної доставки платіжних карток клієнтам – від початку квітня у "Приват24" відкрито замовлення карток з доставкою кур’єром Nova Post на будь-яку адресу в Естонії, Латвії, Італії, Словаччині та Угорщині", – сказано в повідомленні.

Таким чином клієнти банку відтепер можуть отримати банківську картку з доставкою Nova Post у 11 країнах Європи: Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії, Румунії, Естонії, Латвії, Італії, Словаччині та Угорщині.

До кінця квітня 2024 року доставка карток всім клієнтам, які перевипустили діючу платіжну картку чи відкрили нову цифрову картку через "Приват24" та замовили доставку картки, буде безкоштовною.

У банку нагадали, що від початку війни "Приватбанк" подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки.

За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет-магазинах, цифрову картку можна оформити у "Приват24" та отримати платіжну картку через "Нову пошту" по всій Україні та за кордоном.

Автор: Галина Ялівець