РосТБ показало "допити" підозрюваних у теракті в "Крокусі": "Їхали в Київ по мільйон рублів"

РосТБ показало

РосТБ показало "допити" підозрюваних у теракті в " Крокусі ": "Їхали в Київ по мільйон рублів"

Незважаючи на те, що "Ісламська держава" (ІДІЛ) публічно заявила про свою відповідальність за теракт у російському "Крокус Сіті Холлі", кремлівська пропаганда активно намагається довести "вину" України. РосТБ показало нові "допити" терористів, на яких вони заявили, що після масового вбивства нібито їхали до Києва по мільйон доларів.

Відповідний сюжет 7 квітня поширив один із центральних російських телеканалів. Відеоролики "допитів" чотирьох затриманих надала ФСБ РФ.

Обережно, відео зняте пропагандистами країни-агресорки!

Координатором терористи ІДІЛ назвали якогось Сайфулло. "Сайфулло нам повідомив, щоб ми їхали в Україну, Київ. І там один мільйон рублів дадуть", – запевнив підозрюваний, якому російський силовик під час затримання відрізав вухо.

Допит фігуранта qurikzideriqreant

Куратор нібито визначив місце атаки, вибрав маршрут відходу.

Роспропаганда стверджує: мовляв, для терористів готували два коридори на кордоні з Україною, у місцях, де "густий ліс". Ба більше: розмінуванням відповідних ділянок у Сумській області, за версією Москви, "займалися" Збройні сили України.

Кордон злочинці мали перейти пішки, заявили в РФ. Пропаганда зробила висновок, що українська сторона "безпосередньо брала участь" у підготовці.

Один із підозрюваних

Російський телеканал намалював маршрут втечі терористів ІДІЛ