Прямої загрози наразі немає – голова Житомирської ОВА про ситуацію в Звягелі

Віталій Бунечко повідомив, що на місці вже все локалізовано

На Житомирщині внаслідок влучання в об’єкт критичної інфраструктури прямої загрози для цивільного населення немає, заявив в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода .Ранок) голова обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«О 2:35 було атаковано об’єкт інфраструктури. Немає постраждалих. Зараз прямої загрози немає. Працює оперативно-слідча група для встановлення фіксації злочинів РФ проти мирної інфраструктури нашої держави», – заявив Бунечко.

За його словами, на місці вже все локалізовано. Рішення міської ради Звягеля щодо дистанційного навчання школярів і рекомендації не виходити на вулицю Бунечко назвав превентивним заходом.

Вранці міська рада Звягеля повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, що вночі був атакований об’єкт інфраструктури цієї громади, й існує «загроза забруднення повітря».

«Наразі існує пряма загроза забруднення повітря, тому рекомендовано залишатися в приміщеннях із зачиненими вікнами. Зокрема, комісією ТЕБ і НС ухвалене рішення щодо дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти й у вищому професійному училищі. Щодо закладів дошкільної освіти: для батьків, яким немає з ким залишити дітей, будуть працювати чергові групи», – йдеться в повідомленні.

Про який саме об’єкт йдеться – не уточнюють.

Російські війська в ніч на 8 квітня завдали чергового удару по українських населених пунктах. У Повітряних силах повідомили, що ППО збили 17 із 24 запущених Росією ударних безпілотників «Шахед».

Форум