США «закликали» Україну припинити удари «по російських НПЗ» — випуск за 26 березня

США «закликали» Україну припинити удари «по російських НПЗ» — випуск за 26 березня

У випуску аналізуємо інформацію про те, що Сполучені Штати начебто закликали Київ не завдавати ударів по російських НПЗ, оскільки побоюються, що це може призвести до ескалації та зумовити глобальне зростання цін на енергоресурси. Чи правдиві такі новини, чи дійсно удари по російських НПЗ можуть вплинути на світові ціни на нафту — розбираємо у випуску.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись