Київський антикорупціонер Бахматов виявився доларовим мільйонером

Читать на русском

Київський антикорупціонер Бахматов виявився доларовим мільйонером

Київський антикорупціонер Бахматов виявився доларовим мільйонером

Засновник Офісу трансформації Максим Бахматов виявився доларовим мільйонером. Про це свідчить декларація за 2022 рік, подана ним у НАЗК, пише «Апостроф».

Згідно з повідомленням НАЗК, у Бахматова зберігається готівкою 605 тис. доларів і 200 тис. євро. Окрім того, на дружину він задекларував ще 100 тисяч готівкових доларів, а на матір – 50 тисяч.

Також в декларації зазначено, що наприкінці першого року війни антикорупціонер придбав квартиру у Києві вартістю близько 1,7 млн гривень.

До того ж, Максим Бахматов має у власності земельну ділянку у Києві площею 10 соток, будинок площею майже 400 кв. м та два нежитлових приміщення. Усю цю нерухомість Бахматов придбав у 2021 році.

Громадська організація «Офіс трансформації» зареєстрована 23.11.2020. Метою організації визначено підвищення ефективності державних та комунальних організацій та трансформація системи звітності та відповідальності місцевої влади.

Бахматов подавав свою кандидатуру на очільника департаменту з питань антикорупції КМДА. Проте на співбесіді з’ясувалося, що він був фігурантом принаймні двох кримінальних справ та відобразив у декларації не всі свої доходи.

Окрім того, Бахматов не зміг відповісти на низку запитань. Зокрема, як на заробітну плату 12 тис. гривень він планує заправляти свій Porsche Panamera, на якому приїхав на співбесіду.

368.media