Вартість закордонного паспорта відчутно зросла

Вартість закордонного паспорта відчутно зросла

Вартість закордонного паспорта відчутно зросла

Починаючи з 1 квітня 2024 року вартість закордонного паспорту збільшилася на 102 гривні. Це підвищення стосується лише вартості бланка, тоді як сам процес оформлення та перелік необхідних документів залишаються незмінними.

Про це йдеться у повідомленні Державної міграційної служби. "Звертаємо увагу, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які оплатили адмінпослуги до 31.03.2024, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв", – йдеться у повідомленні.

Нова вартість закордонного паспорта qkxiqdxiqdeihrant

Вартість отримання закордонного паспорту з оформленням протягом семи або трьох (за наявності підстав) робочих днів підвищилась з 1496 до 1598 гривень. З цієї суми 992 гривні становитиме вартість адміністративних послуг, а 606 гривень — вартість бланка.

Вартість оформлення закордонного паспорту протягом 20 робочих днів збільшилась з 856 до 958 гривень. З цієї суми 352 гривні становить вартість адміністративних послуг, а 606 гривень — вартість бланка. Підвищення цін пов’язане із зростанням вартості бланків.

У 2022 році в Україні спростили процедуру оформлення паспортів на час воєнного стану. Тепер дипломатичні закордонні установи можуть видавати закордонні паспорти для дітей на підставі звернення лише одного з батьків. Окрім матері або батька дитини, дозвіл на отримання паспорта може надавати особа, яку визначають батьки чи інші законні представники.