ЗС РФ стали рідше штурмувати Кринки через великі втрати, — Братчук

Читать на русском

ЗС РФ стали рідше штурмувати Кринки через великі втрати, — Братчук

ЗС РФ стали рідше штурмувати Кринки через великі втрати, — Братчук

За словами представника Одеської ОВА, на лівобережжі Дніпра три доби спостерігалося затишшя, адже формувати штурмові групи окупантам стало складніше. Останні 3 спроби атакувати закінчилися відступом.

У російських окупантів залишається наступальний потенціал, проте українські захисники його активно знищують. У той же час є ознаки того, що лінія бойового зіткнення стабілізується. Детальніше про ситуацію на фронті в ефірі телеканалу Freedom розповів речник Української добровольчої армії "Південь" та голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук.

За його словами, найактивніше зараз на лівому березі Дніпра в Херсонській області та в районі Авдіївки на Донбасі, де у ЗС РФ є тактичне просування на 100-300 метрів.

На лівобережжі останні кілька днів спостерігалися оперативні паузи та затишшя. Противнику тепер все складніше збирати штурмові групи, адже у будь-якому разі вони всі одержують "квиток в один кінець".

"Ворог протягом доби — однієї, другої, третьої, не проводив жодних штурмових дій. Вчора ворог спробував три рази штурмувати українські позиції. Три рази ці атаки захлинулися, були безуспішними... Це на сьогодні є великою проблемою для росіян. Звідси й виникнення подібних оперативних пауз. Не тому, що вони не хочуть атакувати, адже ніхто не змінював завдання на лівому березі для російської армії. Їм потрібен цей плацдарм у районі Кринків, але знищити його не виходить. Техніку окупанти не використовують, бо її уражають ЗСУ", — каже Сергій Братчук.

Окремо представник УДА "Південь" додав, що українські війська ведуть активну контрбатарейну боротьбу із правого берега Херсонської області. Артилерія працює чітко та допомагає аеророзвідка. Постійно застосовуються дрони, які активно виконують свою роботу.

"Тому певна активізація є на лівому березі. Успіхів у ворога немає жодних", – підсумував Сергій Братчук.