Ворог вдався до комбінованої тактики, – Гуменюк про нічну атаку

Читать на русском Read in English

Ворог вдався до комбінованої тактики, – Гуменюк про нічну атаку

Ворог вдався до комбінованої тактики, – Гуменюк про нічну атаку

Вночі ворог знову вдався до комбінованої тактики, випробовуючи системи ППО спочатку дроновою атакою, потім підтягнувши ресурси ракет.

Про це сказала речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Під час дронової атаки у нашій зоні відповідальності ми спостерігали і ворожі удари ракетами, зокрема, по території Херсонської області ворог направив і балістичну ракету типу "Іскандер-М", і з літаків тактичної авіації з акваторії Чорного моря направив Х-59, керовану авіаційну ракету, безпосередньо під час відпрацювання по дробовій атаці", – розповіла Наталія Гуменюк.

За її словами, цього разу дронова атака була зосереджена на енергетиці Одеської області. Ворог "рясно насипав" дрони з акваторії Чорного моря, досить результативно вдалося відпрацювати.

Загалом було знищено 8 дронів, уламки одного з них впали на територію енергооб’єкта, спричинили пожежу, у зв’язку з чим виникло скорочення. Було знеструмлено і сам об’єкт, і до 170 тисяч абонентів, за попередніми даними. Люди не постраждали. Ще два дрони влучили у агропідприємство на території Херсонської області, люди не постраждали, об’єкт був законсервований.

"Ракетами ворог намагався влучити, очевидно, по певних об’єктах, але все ж таки влучання сталося на відкритій території. На щастя, люди теж не постраждали. Сам факт того, що ворог комбінує атаки дронові, балістичні та з використанням ракети авіаційного базування, говорить про спробу виснажити системи ППО і здобути будь-які перемоги комбінованим способом", – зазначила речниця.