Генштаб: протягом доби на фронті було 62 бойових зіткнення

Українські військовослужбовці протиповітряної оборони керують зенітною гарматою на передовій поблизу міста Бахмут, Україна, 6 березня 2024 року

Протягом доби на фронті зафіксували 62 бойових зіткнення, повідомив у вечірньому зведенні 2 квітня Генеральний штаб Збройних сил України.

За повідомленням, українські військові відбили атаки російських сил на шістьох напрямках, зокрема 18 – на Новопавлівському напрямку.

«Загалом ворог завдав два ракетних і 43 авіаційних ударів, здійснив 39 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах», – йдеться в повідомленні.

Раніше президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю американському каналу CBS News заявив, що Росія буде готувати контрнаступальні дії, це може бути кінець травня або червень.

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у нещодавньому звіті заявили, що російське командування може зосередити свою прогнозовану наступальну операцію наприкінці весни-влітку 2024 року на заході Донецької області, сподіваючись використати стійке, але незначне просування російських сил у цьому секторі.

Форум