За лахи на плаху. Як інспекторка митниці спалилася в ТікТоку через люксові аксесуари

Соцмережі

Новини

За лахи на плаху. Як інспекторка митниці спалилася в ТікТоку через люксові аксесуари

Новини

Соцмережі

Не такої слави чекала головна державна інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига, коли хвалилася відомому ТікТок блогеру, Ніколасу Кармі, своїми аксесуарами.

Катерина Городнича

Катерина Городнича

За лахи на плаху. Як інспекторка митниці спалилася в ТікТоку через люксові аксесуари

12 Квіт 2024

0

140

Не встигла вона отримати лаври після публікації відео, як журналіст Тарас Середич вже порахував сукупну вартість цяцьок чиновниці і співставив її з зарплатнею інспекторки (згідно з декларацією її доходи за 2023 рік становлять близько 180 тис. грн).

В свою чергу Львівська митниця співставила шкоду своїй репутації і цінність своєї працівниці. Та звільнила модницю. Що підтвердила виданню Tvoemisto.tv.

Отже, окинувши оком Юлію Дригу, журналіст нарахував, що на ній десь вісім тисяч доларів, ціни на все вона сама називає в відео: капелюх від дизайнера головних уборів та аксесуарів Руслана Багінського – 18 000 грн; сумка Louis Vuitton (бренд преміум-класу) – 1500 доларів; взуття Hermes – 800 доларів; годинник Cartier – 5000 доларів.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ніколас Карма (@nicolas_karma_official)

Вистачило статків держслужбовиці не тільки на себе, а й на свого собаку на ім’я Гуччі, у якого не могло бути іншого повідка, як тільки від Gucci за 200 доларів.

Тарас Середич звернувся до фігурантки історії за роз’ясненнями, і вона побідкалася йому, що на митниці працює з серпня 2023-го року та ще не встигла адаптуватися до роботи. А годинник Cartier – копія, сумка Louis Vuitton – оригінал, але стара колекція, і була куплена давно за гроші від бізнесу.

Виходить що так, що так – кринжово. Або Юлія вихвалялася і брехала у відео, або довелось вигадувати потім. Здається, ми здогадуємось, коли саме вона говорить неправду.

Очевидно, обличчя львівського блогера, Ніколаса Карми, який веде свою рубрику «Скільки коштує Look?», зупиняючи перехожих і обговорюючи їхні луки, має висіти на стіні у чиновників, які не хочуть спалитися перед платниками податків. Бо на Ніколаса підписані аж 472 тисячі людей.

«Антоніна»

Катерина Городнича

Катерина Городнича

Нам подобається, як люди бігають, суєтяться, танцюють у новому відео Дуа Ліпи від Таню Муїньо

Теги

Юлія Дрига

Ніколас Карма